www.YavarJavan.com
یـــاور جــــوان

درکشورهای اروپائی و اسکاندیناوی تقریباً تمامی کشورها همه روزه پس از بستن مدارس محل های دیگری را باز می کنند تا جوانان اوقات فراغتشان را درآن مکان ها بگذرانند ونه درکوچه وخیابان . این محل ها به نام باشگاههای اوقات فراغت نوجوانان وجوانان شناخته می شوند. در این باشگاه ها تعدادی از افراد تحصیل کرده که در رشتۀ Paedagog درس خوانده اند ( این رشته تلفیقی از روان شناسی ، جامعه شناسی ، مردم شناسی ، آداب و رسوم شناسی وکودک، نوجوان وجوان شناسی می باشد) به همراه تعدادی کارمند سعی می کنند که تا نوجوانان وجوانان با گرفتن کمک های منطقی ، از مشکلات بزرگ پرهیز و راحت تر به زندگیشان ادامه دهند. به این امید که چنین امکاناتی درکشور ما نیز برای فرزندانمان به وجود آید....

شما اینجا هستید: صفحه اصلی > باشگاه جوانان
باشگاه جوانان

جوانان در باشگاهها نحوۀ فعالیت اتحادیه های مختلف ورزشی را یاد می گیرند و  در این مکانها با فعالیت های گروهی آشنا می شوند. آنان یاد می گیرند که چقدر کارگروهی کارها را آسان می کند.

یکی از اهداف باشگاه این است که به نوجوانان وجوانان یاد بدهند که چطور به جوانان دیگر کمک کنند واطلاع رسانی وتبلیغات درمورد اتحادیه های ورزشی را یاد بگیرند تاجوانان هرچه بیشتر عضو اتحادیه های ورزشی بشوند.

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به نادر رستمی مسن میباشد.